İstanbul Pendik Uz Metal 0533 290 39 15

Telefon

0534 819 39 66

Telefon

0533 290 39 15

Adres

Ertuğrul Gazi Mah. Tüten Sok. No: 18 Pendik / İstanbul

Endüstriyel Hurda Alımı

Endüstriyel hurda alımı konusunda hizmet almak üzere en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere sanayilerde yoğun bir çalışma söz konusu olup sürekli çıkan atıklar mevcuttur. Bu atıkların geneli ise demir, çelik ve benzeri malzemelerden meydana geliyor. Atıkların yeniden geri dönüştürülmesi ve sanayiye yeniden kazandırılması için Uz Metal olarak kesintisiz hizmet sunuyoruz. Endüstriyel hurdalar nelerdir, nasıl geri dönüştürülür ve neden geri dönüştürülmelidir gibi soruların yanıtını arıyor olabilirsiniz. Ayrıca bu konuda nasıl ve nereden hizmet almanız gerektiğini de merak ediyor olabilirsiniz. Sektörün lider firmaları arasında yer alan Uz Metal olarak sizlere sunduğumuz endüstriyel hurda alımı konusunda merak edilenleri yanıtladık.

Endüstriyel Hurda Alımı

Endüstriyel hurda alımı hizmeti

Uz Metal firması olarak hurdacı sektörünün lider isimlerinden biriyiz. Bu noktada İstanbul ilinde hizmet veriyor ve atıkların geri dönüştürülmesine hizmet ediyoruz. Endüstriyel hurda alımı konusunda da siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet veriyoruz. Firmamızın hangi endüstriyel hurdaları aldığını merak ediyorsanız da hemen sizler için listeleyelim:

  • Demir atıkları
  • Bakır atıkları
  • Çelik atıkları
  • Nikel atıkları
  • Paslanmaz çelik türü atıklar
  • Strafor atıkları
  • Metal makine atıkları

Kısacası tehlikeli atık gurubuna girmeyen tüm sanayi atıklarını değerinde satın alıyor ve geri dönüştürmek üzere işleme koyuyoruz. Böylece hem firmaları atıklarında kurtarmış olup hem de atıkların yeniden sektöre kazandırılmasına destek oluyoruz. Fabrika ve firmalarınızda biriken tüm bu atık çeşitlerini almamız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel hurda alımı fiyatları

Endüstriyel hurda alımı fiyatları konusunda bizleri arayarak hurda fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.