İstanbul Pendik Uz Metal 0533 290 39 15

Telefon

0534 819 39 66

Telefon

0533 290 39 15

Adres

Ertuğrul Gazi Mah. Tüten Sok. No: 18 Pendik / İstanbul

Evsel Atık Hurda Alımı

Evsel Atık Hurda Alımı; Evlerde çok çeşitli eşyalar bulunuyor. Tüm bu eşyalar ise belirli bir süre sonra ya bozuluyor ya da işlevsel olarak artık kullanılamaz hale geliyor. Mobilyalar, elektronik eşyalar vb. tüm ürünler için bu durum söz konusudur. Eskiten, kullanılamayan tüm eşyaların evlerinizde yer kaplaması için de geri dönüşüme hizmet etmesi için evsel atık ya da hurda olarak satabilirsiniz. Uz Metal İstanbul Pendik merkezli olarak sizlere hizmet veriyoruz. Evsel atık hurda alımı konusunda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz anında talebiniz doğrultusunda adresinize gelerek evsel tüm atıklarınızı değerinde satın alıyor. Bu hizmetimize ilişkin merak ettiğiniz diğer detaylar için içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz. Sektör tecrübemiz ile evsel atık hurda alımı konusunda merak ettiğiniz tüm soruları yanıtladık ve kaleme aldık.

Evsel Atık Hurda Alımı

Evsel atıklar nelerdir?

Çoğu kişi evinde biriken ve yer kaplayan ikinci el eşyalarından ya da kullanılmayan, bozulan eşyalarından yakınıyor. Nitekim hangi ürünlerin evsel atık hurda alımı kapsamına girdiğini bilmediği için de Pendik hurdacı firmalarla iletişime geçmiyor. Hurdacı firmaların evsel atık olarak aldığı ürünler nelerdir sorusuna yanıt vermek gerekirse de;

  • Televizyon
  • Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve benzeri tüm beyaz eşyalar
  • Telefon, radyo, saç kurutma makinesi gibi küçük ev aletleri
  • Termosifon, şofben
  • Evsel plastik şişe vb. atıklar
  • Cam, kâğıt vb. ürünler
  • Evlerdeki demir, metal, bakır atıkların tümü
  • Kâğıtlar, kitaplar

 Tüm bu sıraladığımız ürünler evsel atık hurda alımı kategorisinde yer alıyor. Sizinde evlerinizde bu tarz ürünler yer alıyorsa hemen bizimle iletişime geçerek değerinde satabilirsiniz. Ekibimiz adresinize gelerek hurdalarınızı, evsel atıklarınızı teslim alarak anında değerinde nakit ödeme sağlıyor.

Evsel atık hurda alımı fiyatları

Evsel atık, bozuk buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ütü, bozuk bilgisayar, bulaşık makinesi hurda fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.