İstanbul Pendik Uz Metal 0533 290 39 15

Telefon

0534 819 39 66

Telefon

0533 290 39 15

Adres

Ertuğrul Gazi Mah. Tüten Sok. No: 18 Pendik / İstanbul

2022 Güncel Hurda Fiyatları

2022 güncel hurda fiyatları, hurda; işlevini yitiren, artık kullanılmayan ya da kullanılmayacak durumda olan işe yaramayacak tüm nesnelerdir. Bu tarz nesne ve ürünlerin tümü hurda kapsamında olup değerinde satın alınır ve geri dönüştürülmek üzere işleme alınır. Evlerde, iş yerlerinde sayısız hurda yer alıyor. Bu hurdalar değerinde hurdacı firmalar tarafından satın alınıyor. Hurdaların türleri farklı olduğu için de fiyatları da bir hayli farklılık gösteriyor. Nitekim hurda fiyatları konusunda ortak olan tek nokta ise hepsinin kilogram bazı fiyatlandırılmasıdır. İstanbul Pendik Uz Metal hurda firması olarak hem evsel hem de diğer tüm alanlardaki hurdaları, atıkları değerinde satın alıyoruz. İstanbul hurda fiyatları en çok merak edilen konuların başında yer aldığı için sizlere hurda fiyatlarının detaylarını kaleme aldık. 2022 hurda fiyatları İstanbul için tüm ayrıntılar sizlerle…

2022 Güncel Hurda Fiyatları

Hurda Türlerine Göre Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları 2022 hurda türüne göre farklılık gösteriyor. En sık satılan ve satın alınan hurda türleri için genelde fiyatlar Türkiye’nin her yerinde ortalama olarak aynı seyirdedir. Yine de fiyatların az da olsa şehirden şehre ve firmadan firmaya farklılık gösterdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Bunların yanı sıra sektörde en çok alım satımın yapıldığı hurda türleri ise şu şekildedir:

  • Paslanmaz çelik hurda fiyatları
  • Demir hurda fiyatları
  • Kağıt hurda fiyatları
  • Kurşun hurda fiyatları
  • Alüminyum hurda fiyatları
  • Pirinç hurda fiyatları
  • Çinko hurda fiyatları
  • Farklı maden hurda fiyatları
  • Evsel hurdalar ( elektronik hurda fiyatları, kitap kağıt hurda fiyatları, plastik hurda fiyatları vb.)
  • Bakır hurda fiyatları

Ev ve iş yerlerinde en sık bulunan ve satılan hurda türleri bu şekildedir. Fiyatları ise tamamen farklık göstermektedir.

En Yüksek Hurda Fiyatları

Yukarıda İstanbul hurda fiyatları firmadan firmaya farklılık gösteriyor diye belirtmiştik. Bizler dana Uz Metal hurda firması olarak sektörde uzun yıllardan bu yana kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bu nedenle tüm hurda türlerini diğer firmalara nazaran daha yüksek fiyattan, değerinde satın almayı ilke edindik. Eğer sizin de evlerinizde ya da iş yerlerinizde biriken çok sayıda hurdalarınız varsa ve tüm bunları değerinde satmak istiyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Hizmet almak üzere hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2022 güncel hurda fiyatları için bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.