İstanbul Pendik Uz Metal 0533 290 39 15

Telefon

0534 819 39 66

Telefon

0533 290 39 15

Adres

Ertuğrul Gazi Mah. Tüten Sok. No: 18 Pendik / İstanbul

İkinci El Klima Alımı Satışı

İkinci el klima alımı satışı, 2. el klima alımı satanlar konusunda hizmet almak üzere en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere doğalgazı olmayan ev ve iş yerlerine en sık tercih edilen ısınma ve serinletme ürünü klimalardır. Klimaların sektördeki sıfır fiyatları ise oldukça yüksektir. Bu noktada genelde evler ve iş yerleri için bütçelere hitap eden ve az kullanışmış olan ikinci el klimalar satın alınıyor. Eğer siz de ikinci el klimaları cazip fiyat seçenekleriyle satın almayı istiyorsanız en doğru adres olan Uz Metal Firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sadece ikinci el klima almak için değil aynı zamanda ikinci el kullanılmayan ve bozuk olan klimalarınızı değerinde satmak için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Hizmet detaylarının tümünü sizler için kaleme aldık.

İkinci El Klima Alımı Satışı

İkinci el klima alımı satışı hizmeti

İkinci el klima alımı satışı hizmeti sunan firmamız Uz Metal olarak İstanbul Pendik merkezli çalışıyoruz. İhtiyacınız olan temiz, bakımlı farklı marka ve modellerde klima seçeneklerini sunuyoruz. İkinci el gurubunda yer alan klimalarımız tamamen çalışır durumda ve bakımlı olarak sunuluyor. Çünkü siz değerli müşterilerimize sunmadan önce gerekli onarım ve bakım işlemlerini tamamlayarak ve garanti altına alarak sunuyoruz. Aynı zamanda cazip fiyat seçenekleriyle firmamızdan satın alma fırsatınızı bulunuyor.

Öte yandan da elinizde kalan, kullanmadığınız, bozuk tüm klimaları da değerinde satın alıyoruz. Klimalarınızı satın almamız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hemen iletişime geçerek adresinizden teslim alınıp ödemesinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. 2. el klima alan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

İkinci el klima alımı satışı fiyatları

İkinci el klima alımı satışı fiyatları da müşterilerimizin en sık merak ettiği konuların başında yer alıyor. Alım ve satım fiyatları arasında büyük farklılıklar olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. O nedenle burada kesin ve net bir rakam vermek tamamen yanlış olacaktır. Tüm hurda ve atık kategorisi alımlarımızı değerinde yapıyoruz. İkinci el olarak sattığımız ürünler için ise her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. İkinci el klima alımı satışı konusunda hizmet almak üzere tek yapmanız gereken şey hemen bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.