İstanbul Pendik Uz Metal 0533 290 39 15

Telefon

0534 819 39 66

Telefon

0533 290 39 15

Adres

Ertuğrul Gazi Mah. Tüten Sok. No: 18 Pendik / İstanbul

İstanbul Fabrika Hurda Alımı

Fabrikalar en büyük üretim alanlarıdır. Bu üretim alanlarında dolayısıyla çok sayıda atık çıkması söz konusudur. Atıkların yeniden sektörlere kazandırılması ve sürdürülebilir ham madde olması adına geri dönüşüme tabi tutulması oldukça önemlidir. Fabrikalardan çıkan atık türlerine göre Uz Metal firması olarak fabrika hurda alımı hizmeti sağlıyoruz. Hurda denilince akla sadece çelik ve demir gelse de aslında hurda türlerinin sayısı da epey fazladır. Firmamızın fabrikalardan aldığı hurda türleri ve hizmet detayları hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için yanıtladık. Uzman ekibimiz ve sektör tecrübemiz ile verdiğimiz hizmetin detaylarına içeriğimizin devamından erişebilirsiniz.

İstanbul Fabrika Hurda Alımı

Fabrika Hurda Alımı Hizmeti

Fabrika hurda alımı konusunda etkin ve yetkin hizmet sunuyoruz. Adana bölgesinde yer alan tüm fabrikalarınıza talebiniz doğrultusunda ilgili ekibimizi yönlendirerek çıkan atıkları değerinde alıyoruz. Genelde fabrikalardan çıkan ve aldığımız atık türlerini sıralamak gerekirse de:

  • Demir hurdaları
  • Alüminyum hurdaları
  • Çelik hurdaları
  • Paslanmaz çelik hurdaları
  • Bakır hurdaları
  • Pirinç hurdaları

Tüm bu atık türleri ve daha fazlası için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Fabrikanızda sık sık atık oluşuyorsa ve bunları depolayacak bir alanınız yoksa firmamız ile sürekli ve sözleşmeli bir hurda alımı anlaşması yapabilirsiniz. Böylece haftadan haftaya ya da aydan aya hurda miktarınıza bağlı olarak alımları yapıyor ve atıkların fabrikanızda gereksiz yer işgal etmesinin önüne geçiyoruz. Sadece bununla da sınırlı kalmayıp aynı zamanda aldığımız atıkların geri dönüştürülüp sektörlere ham madde olarak yeniden kazandırılmasını da sağlamış oluyoruz. Bu hizmetimize ilişkin ayrıntıları öğrenmek üzere hemen bizimle iletişime geçebilir yanıt alabilirsiniz.

Fabrika Hurda Alımı Fiyatları

Fabrika hurda alımı hizmeti almak isteyen fabrikaların en çok merak ettiği ve araştırdığı konuların başında hurda fiyatları yer alıyor. Nitekim hurda fiyatları bir hayli farklılık gösterdiği için bu konuda kesin ve net bir rakam sunmak tamamen yanlış olacaktır. Hurdaların geneli kilogram bazlı fiyatlandırılır. Ancak her hurda türünün kilogram değeri ise farklıdır. Fiyatlarımız ve sunduğuz hizmet hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır.