İstanbul Pendik Uz Metal 0533 290 39 15

Telefon

0534 819 39 66

Telefon

0533 290 39 15

Adres

Ertuğrul Gazi Mah. Tüten Sok. No: 18 Pendik / İstanbul

Pendik Alüminyum Hurda Alımı

Pendik alüminyum hurda alımı hurda sektöründe en çok ön plana çıkan hizmetler arasında yer alıyor. Çünkü pek çok üründe alüminyum malzeme kullanılıyor. Bu ürünlerin eskimesi, işlevini yitirmesi ya da ihtiyaç fazlası olması halinde kişiler hurda ya da atık olarak firmalara satıyor. Siz de değerinde alüminyum hurdalarınızı satmayı istiyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. uz Metal Firması olarak İstanbul’da hizmet veriyoruz. Pendik başta olmak üzere diğer ilçelerin geneline kapıdan teslim alma yöntemi ile hurda alım hizmeti sunuyoruz. Hurdalarınızı satmak üzere bizimle her zaman iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Pendik alüminyum hurda alımı ve hizmet detaylarımız hakkında ayrıntılı bilgiyi içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

Pendik Alüminyum Hurda Alımı

Pendik Alüminyum hurda alımı hizmeti

Pendik Alüminyum hurda alımı hizmeti sunan firmamız tüm hurda türleri konusunda destek oluyor. Pendik hurdacı Evlerde, iş yerlerinde ya da inşaatlardaki tüm hurda ve atık ürünler konusunda bizden hizmet almanız mümkündür. Alüminyum başta olmak üzere diğer tüm hurda çeşitlerini tamamen değerinde satın almayı tercih ediyoruz. Firmamız uzun yıllardan bu yana sektörde yer aldığı için her hurdanın tamamen değerine hakim olmakla beraber ödemeleri anlık nakit yapmaktadır. Yani eğer siz de alüminyum hurda alımı hizmetini firmamızdan almak isterseniz talep oluşturduğunuz anda ilgili ekibimiz adresinize geliyor. Adrese gelen ekibimiz hurdaları ölçüp değerince ödemeyi yaptıktan sonra hemen teslim alıyor. Bu hizmetimizden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken şey hemen bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Ayrıca hizmetlere ilişkin daha fazla detay ve merak ettiğiniz soruların yanıtını almak üzere de bizimle dilediğiniz zaman iletişim kurmanız mümkündür.

Alüminyum hurda alımı fiyatları

Pendik Alüminyum hurda alımı konusunda hizmet almak isteyen müşterilerimizin en sık merak ettiği konuların başında fiyatlar yer alıyor. Alüminyum hurdaları için fiyatların bu noktada her firmadan değişkenlik gösterdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Nitekim yukarıda da ifade ettiğimiz üzere uzman ve profesyonel hurda-atık firması olarak her zaman tüm hurdaları değerinde satın almayı tercih ediyoruz. Fiyatlarımız, hizmetlerimiz ve çok daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçerek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.