İstanbul Pendik Uz Metal 0533 290 39 15

Telefon

0534 819 39 66

Telefon

0533 290 39 15

Adres

Ertuğrul Gazi Mah. Tüten Sok. No: 18 Pendik / İstanbul

Pendik Elektronik Hurda Alımı

Pendik elektronik hurda alımı, eskiyen, kullanılamaz hale gelen ya da ihtiyaç fazlası olarak kabul edilen tüm nesneler hurda gurubunda yer alıyor. Bu eşya ve nesneler evlerde, iş yerlerinde ve tüm alanlarda gereksiz yer kaplayıp hatta işlevine bağlı olarak doğaya bile zarar veriyor. Özellikle elektronik hurdaları için bu durumun söz konusu olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu noktada elinizdeki ihtiyaç fazlası ve bozuk elektronik hurda alımı için size yakın bir firma arıyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan bu yana sektörde yer alarak her türlü hurda eşya ve nesne alımı yapıyoruz. Tüm hurdalarınızı tamamen değerinde satın alıyor ve geri dönüşüme hizmet etmeleri üzere değerlendiriyoruz. Hizmet detaylarımız hakkında merak ettiğiniz detayları içeriğimizin devamında bulabilirsiniz. İstanbul elektronik hurda alımı konusunda en yüksek elektronik hurda fiyatlarını sizlere sunuyoruz.

Pendik Elektronik Hurda Alımı

Elektronik hurdalar nelerdir?

Elektronik aletler belirli bir süre sonra bozulmaya çok müsait bir yapıdadır. Üstelik bozulan bu ürünleri tamir ettirmenize rağmen aynı sorunun sürekli tekrar etmesi de söz konusu olabilir. Bozulan elektronik eşyalarınızın yerine yenisini alırken eskilerini de Pendik elektronik hurda alımı yapan firmalara satarak nakite çevirebilirsiniz. Pendik hurda alımı Elektronik hurdalar nelerdir diye soracak olursanız da, firmamızın satın aldığı ürünleri şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır;

  • Radyolar
  • Televizyonlar
  • Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi tüm beyaz eşyalar
  • Yazıcılar
  • Elektrikli süpürge gibi küçük ev aletleri

Kısacası elektronik olarak çalışan tüm eşyalar diyebiliriz. Sizinde elinizde kalan bu tarz hurdalar varsa hemen adresinizden değerinde teslim almamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet almak üzere bizi aramanız yeterli olacaktır.

Elektronik hurda alımı fiyatları

Pendik elektronik hurda fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.